Services

in4startups

AR-GE PROJE MÜHENDİSLİĞİ & İNOVASYON YÖNETİMİ EĞİTİMİ - PLAYMAKER

Eğitimler

Programın kapsamı Ar-Ge ve Tasarım Merkezlerinde, Ar-Ge Projeleri Yapan Firmalarda, Danışmanlık Şirketlerinde, Teknoloji Transfer Ofislerinde, Bireysel Girişimcilik Programlarında; Proje Mühendisi, Proje Yürütücüsü, Proje Yöneticisi, Ar-Ge Proje Mühendisi, Girişimci olarak çalışmak isteyen ve kendisine yeni bir yetkinlik kazandırmak isteyen Yeni Mühendis / Mühendis Adaylarına yönelik olarak hazırlanmıştır.

Read More

Açık İnovasyon Programları

Acceleration

"Açık İnovasyon Programları" hizmetimiz, şirketlerin kendi sınırlarının ötesindeki fikirleri keşfetmelerine ve bu fikirleri iş stratejilerine entegre etmelerine yardımcı olur.

Read More

Startup Scouting Hizmeti

Startup Yatırım Hizmetleri

Büyük kurumlara sadece uygun startup'ları bulmakla kalmayıp, onlarla sürdürülebilir ve karşılıklı yarar sağlayacak ilişkiler kurmalarını sağlamayı amaçlıyoruz.

Read More

Startup Yönetim Danışmanlığı

Startup Yatırım Hizmetleri

Startup Yönetim Danışmanlığı hizmetimizle, startup'ınızın karşılaştığı zorlukları aşmanıza ve pazarda sürdürülebilir bir başarı elde etmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Read More

Startup Yatırım Turu Danışmanlığı

Startup Yatırım Hizmetleri

Startup Yatırım Turu Danışmanlığı hizmetimiz ile yatırımcı bulmaktan tescil çalışmasına kadar A'dan Z'ye tüm konularda destek oluyoruz.

Read More

Language Selection