TÜRKİYE'NİN İLK LIVING LAB’I KAPILARINI GİRİŞİMCİLİK EKOSİSTEMİNE AÇIYOR

in4s

TÜRKİYE'NİN İLK LIVING LAB’I KAPILARINI GİRİŞİMCİLİK EKOSİSTEMİNE AÇIYOR

BAŞAKŞEHİR LIVING LAB KULUÇKA MERKEZİ KICK OFF ETKİNLİĞİ

01 Haziran 2023 Perşembe günü 09:30 - 14:00 arasında gerçekleştirilecek olan, Başakşehir Belediyesi yönetiminde olan ve yeni dönemde hızlandırma programlarının tarafımızca yürütüleceği, Türkiye'nin ilk kuluçka merkezi Başakşehir Living Lab Kuluçka Merkezi'nin 10 yıl özel Kick Off Etkinliği'ne davetlisiniz.

LCV için; https://forms.gle/Dfa8M8jPGq1eB6c76

Etkinlikte, BLL Kuluçka Merkezinin yeni dönem programları ve hedeflerinin aktarılacağı ve girişimcilik ekosistemi için networking alanının oluşturulması hedeflenmektedir.

Belediye Başkanı Sn. Yasin Kartoğlu açılış konuşmasını yapacak ve tüm gün etkinlik alanında misafirlerimizle ilgilenecektir. Kuluçka hedeflerinin aktarımı sonrasında, 1773 İTÜ Teknopark Genel Müdürü; Doç. Dr. Deniz Tunçalp, Kastamonu Entegre Global İnovasyon Direktörü; Dr. Hüseyin Güler ve Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Yöneticisi; Gencay Karaman , kendi çalışmalarını ve girişimcilik alanındaki hedefleri ve beklentilerini aktaracakları bir panel gerçekleşecektir.


Etkinliğe in4startups veri tabanında kayıtlı tüm mentorler özel olarak davetlidir.
https://in4startups.com/tr/mentorlar

Ayrıca Kuluçka merkezi yöneticileri, teknoparklar, kurumların inovasyon yönetimleri, diğer belediyeler, hızlandırma programı yöneticileri ve başarılı startup kurucuları davet edilecek olup, 250 kişilik bir katılım planlanmaktadır.

Etkinlik alanında ayrıca başarılı girişimcilere teşhir alanı tahsis edilecek olup, kuluçka binasının gezisi için mini turlar hazırlanmıştır.
Startup olarak katılmak isteyenler in4s@in4startups.com'dan taleplerini iletebilirler.

Language Selection